
Серветниця велика з еко шкіри. Серветниця органайзер на столі. Серветниця для кафе та ресторанів - Молочна
448 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1027
+380 (73) 550-55-90
Менеджер АнастасіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветниця велика з еко шкіри. Серветниця органайзер на столі. Серветниця для кафе та ресторанів
Привнесіть елегантності до свого простору з нашими серветницями від Symilly!
Виготовлені з якісної м'якої еко-шкіри, вони стануть вишуканим доповненням до будь-якого інтер'єру - від затишного дому до стильного ресторану або кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 180 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 448 ₴


