
Серветниця органайзер на стіл прозора. Коробка для серветок. Диспенсер для серветок
580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1045
+380 (73) 550-55-90
Менеджер АнастасіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветниця на стіл прозора з геометричними формами.
Коробка для серветок. Тримач-диспенсер для серветок.
Ця серветниця ідеально підходить для використання вдома, в офісі, кафе чи ресторані.
Виготовлена із міцного пластику. Простий дизайн робить його універсальним варіантом для будь-якого інтер'єру.
Диспенсер для серветок укомплектований пружиною, яка добре кріпиться, за рахунок чого забезпечує легкий доступ до серветок і допомагає зберегти їх у чистоті та порядку.
Також серветниця укомплектована 2 відсіками, в які можна вкласти: пульти, зубочистки, пензлики для макіяжу, канцелярське приладдя і багато іншого.
Ця серветниця є практичним та надійним рішенням для зберігання серветок як у домашніх, так і комерційних приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 85 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Основні характеристики | |
| Відсіки для користування | 2 Шт |
| Наявність підтримки серветок | Так , є пружина ,щоб серветки були зручніші в доступі. |
- Ціна: 580 ₴









