
Автономна мийка для авто. Автомийка (25л)
6 333 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1002
+380 (73) 550-55-90
Менеджер АнастасіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автономна мийка для автомобіля (30л), що працює від прикурювача.
Уявіть собі: більше не потрібно витрачати години на мийки самообслуговування. З цим інноваційним рішенням, у вас є можливість доглядати за своїм автомобілем прямо вдома, на роботі або навіть посеред дороги, мандруючи містами нашої неньки-України. Скільки часу ви економите? Багато!
Ця мийка окупиться вже за 4-6 місяців.
Використання цієї мийки - справжнє задоволення. Просто підключіть її до прикурювача вашого автомобіля і ви готові до мийки! Завдяки щітці, яка не подряпає ваш автомобіль, та довгому (7-10 м) шлангу для води, ви зможете легко доглядати за своїм авто без жодного зайвого зусилля.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Максимальна продуктивність | 190 л/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Захист від перегріву, Дозатор миючого засобу, Можливість забору води з ємкості, Бак для води, Відсік для зберігання насадок, Ручка для перенесення |
| Призначення | Автомобільні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Стандартна щітка, Щітка для колісних дисків, Піскоструминна насадка, Фільтр грубої очистки, Садовий шланг, Пінна насадка, Миючий засіб |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Об'єм бака для миючого засобу | 25 л |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
- Ціна: 6 333 ₴






