
Перфорована серветка для миття авто, зелена: 30*80 см
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1014-3
+380 (73) 550-55-90
Менеджер АнастасіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфорована серветка для миття авто, зелена: 30*80 см
Активні особи: ваш автомобіль, вода, багаторазова щільна серветка для миття авто від Symilly. Сцена: ідеальна чистота без зайвої вологи!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Полірування, Уборка, Мийка, Обезжиривание |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Кераміка |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Зелений |
| Вид товару | Серветки |
| Перфорація | Так |
| Упаковка | Пластиковий контейнер |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Основні характеристики | |
| Розмір | 30*100см, 30*80см |
- Ціна: 230 ₴


