
Серветниця косметичка з еко-шкіри. Серветниця в формі конверту. Серветниця на стіл. Серветниця для кафе
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1029
+380 (73) 550-55-90
Менеджер АнастасіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветниця косметичка з еко-шкіри. Серветниця в формі конверту. Серветниця на стіл. Серветниця для кафе
Оновіть свій домашній інтер'єр з нашими шикарними серветницями від Symilly!
Виготовлені з високоякісної м'якої шкіри, вони стануть вишуканим і практичним аксесуаром в вашому домі, кафе або ресторані.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 140 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 389 ₴






