
Універсальні полиці для будинку, квартири та дачі (комплект 1 велика та 1 маленька полиця)
453 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1033
+380 (73) 550-55-90
Менеджер АнастасіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні полиці для будинку, квартири та дачі (комплект 1 велика та 1 маленька полиця)
Зроблені з якісного пластика - гарантуємо довговічність!
Легко встановлюються у ванну, душову, на кухню, або в спальню. Завдяки універсальності вони впораються з будь-яким завданням!
Перфороване дно не дозволить воді затримуватися в середині - це дуже зручно і практично!
А ще наші полиці представлені у різних формах та розмірах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма, пряма овальна, пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова, Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Колір покриття | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Висота | 65 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 453 ₴/комплект






