
Антиковзаючий килимок для ванної, розмір 40*60см. Водопоглинаючий килимок у ванну кімнату та прихожу кімнату
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: А004
Антиковзаючий килимок для ванної. Водопоглинаючий килимок у ванну кімнату та прихожу кімнату.
Уявіть: м'які, приємні на дотик килимки з діатомітового волокна, зустрічають ваші ніжки після освіжаючого душу чи ванної.
Вони швидко вбирають вологу і не прилипають до ніг!
Широка кольорова гама килимків , надасть кімнаті стильний акцент.
Матеріал - Діатомітове волокно
Нижній шар із натурального каучуку, захищає підлогу та запобігає ковзанню килимка.
Водопоглинаючий килимок для ванної кімнати моментально поглинає рідину, але не накопичує її !!! Що запобігає утворенню цвілі.
Висихання відбувається під дією кімнатної температури.
Простий у догляді - все що необхідно зробити: видавити мило, м'якою губкою дуже легко спінити і змити теплою водою.
Рекомендуємо робити це один раз на 2 тижні.
Більше живих фото ви можете побачити в нашому інстаграмі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Килимок для ванної |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліамід |
| Основа | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Мармур |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Товщина | 3 мм |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
- Ціна: 800 ₴







