
М'які килимки для ванної, спальні та кухні. Розмір 40*60см. Килимок антиковзкий, протиковзкий Молочні
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: А012
М'які килимки для ванної, спальні та кухні.
Наші килимки створені з поліестера за технологією "Soft-touch".
М'ЯКІСТЬ І КОМФОРТ: килимки для ванної та спальної кімнати. Дуже м'які та зручні, приємні для шкіри, знімають тиск та втому в ногах.
АНТИСКОЛЬЗНИЙ ЕФЕКТ: Килимки мають сітчасте дно з гуми, яке запобігає зміщенню та ковзанню килимка.
Килимки швидко вбирають воду і швидко висихають, захищаючи вашу кімнату від води і підтримуючи чистоту щодня.
Наші килимки можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як: ванна кімната, кухня, вітальня, кабінет, передпокій, спальня, дитяча кімната, балкон і т.д.
Догляд за нашими килимками можна зробити за допомогою прання в холодній воді з м'яким миючим засобом (без хлору і відбілювача), сушити в барабані на низькій швидкості або сушити в підвішеному стані. Колір не тьмяніє і залишатиметься яскравим протягом багатьох років, незалежно від того, скільки разів ви прали і сушили.
Килимки для ванної кімнати з ефектом пам'яті забезпечують комфорт для ваших ніг, як при ходьбі по м'яких хмарах.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Килимок для ванної |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Основа | Гума |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Товщина | 13 мм |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 910 ₴


