
Коврик антискользящий в ванную. Розмір 40*60см. Противоскользящий коврик. Коврик в ванную
518 ₴
- Готово до відправки
- Код: С003
Килимок антиковзкий у ванну кімнату. Протиковзний килимок. Килимок у ванну
Ці килимки не просто поглинають вологу, вони роблять це швидше, ніж ви можете сказати "Де мій рушник?"
Приємні на дотик килимки з діатомітового волокна, зустрічають ваші ніжки в потрібному місці!
Це практичний та функціональний аксесуар, створений для забезпечення комфорту та безпеки у ванній та туалетній кімнаті.
Цей килимок розроблений спеціально для вбирання зайвої вологи та запобігання ковзанню на мокрій підлозі, створюючи безпечне та затишне середовище.
Матеріал - Діатомітове волокно
Нижній шар з натурального каучуку, захищає підлогу та запобігає ковзанню.
Висихання походить від кімнатної температури.
Простий у догляді - все що необхідно зробити: видавити мило, м'якою губкою дуже легко спінити і змити теплою водою.
Рекомендуємо робити це один раз на 2,5 тижні.
Самі килимки дуже щільні та з насиченими кольорами.
Більше живі фото ви можете побачити в нашому інстаграмі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Килимок для ванної |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Поліамід |
| Основа | Гума |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Товщина | 4 мм |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
- Ціна: 518 ₴





