
Килимки з принтом. Килимок антиковзкий у ванну, прихожу, кухню.
580 ₴
- Готово до відправки
- Код: А015
Килимок антиковзкий у ванну кімнату. Протиковзкий килимок. Килимок у ванну
Ці килимки не просто поглинають вологу, вони роблять це швидше, ніж ви можете сказати "Де мій рушник?"
Приємні на дотик килимки з діатомітового волокна, зустрічають ваші ніжки в потрібному місці!
Це практичний і функціональний аксесуар, створений для забезпечення комфорту та безпеки у ванній, кухні, передпокої кімнаті.
Цей килимок розроблений спеціально для вбирання зайвої вологи та запобігання ковзанню на мокрій підлозі, створюючи безпечне та затишне середовище.
Матеріал - Діатомітове волокно
Нижній шар з натурального каучуку, захищає підлогу та запобігає ковзанню.
Висихання походить від кімнатної температури.
Простий у догляді - все що необхідно зробити: видавити мило, м'якою губкою дуже легко спінити і змити теплою водою.
Рекомендуємо робити це один раз на 2,5 тижні.
Самі килимки дуже щільні та з насиченими квітами.
Живі фото ви можете побачити в нашому інстаграмі
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Килимок для ванної |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Поліамід |
| Основа | Гума |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 45 см |
| Товщина | 3 мм |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ведмедик + пintчик |
- Ціна: 580 ₴


