
Тканинні органайзери для одягу. Органайзер для постільної білизни. 9 відсіків
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1018-2
+380 (73) 550-55-90
Менеджер АнастасіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинні органайзери для одягу. Органайзер для постільної білизни.
Ці тканинні органайзери виготовлені з екологічного та безпечного матеріалу. Завдяки їх зручності, вони легко складаються та не займають багато місця.
Чи вам потрібно зберігати білизну, джинси, футболки, шорти чи інший одяг, наші органайзери з опціональною кількістю внутрішніх відділеннях допоможуть вам!
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу |
| Кількість відділень | 9 |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 17 см |
| Колір | Бежевий |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Основні характеристики | |
| Матеріал | Бамбукове волокно + поліпропіленова дощечка |
- Ціна: 480 ₴



